Kariéra

Aktualizováno : 15.12.2021

PŘÍPRAVÁŘ/KA TZB (vzduchotechnika, chlazení, topení)

Naše společnost je již více než 16 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Zajišťujeme komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, měření a regulace.

Požadavky:

  • čtení a orientace ve stavebních výkresech (podmínkou)
  • technické znalosti výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zájem o obor, ochota učit se

Náplň práce:

  • přípravné práce na zakázce, komunikace s dodavateli materiálů a subdodavateli
  • práce s projekty, návštěva staveb, komunikace s technikem stavby, montéry
  • nákup materiálu

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • možnosti získání dalšího vzdělávání v oboru VZT, klimatizace, elektro, na dalších vzdělávacích kurzech
  • firemní telefon
  • firemní notebook
  • malý přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: Brno – Chrlice

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na:

jirgalova@klimakom.cz

kucerova@klimakom.cz

Kontakt: +420 547 242 060

KLIMAKOM, spol. s.r.o.

Zámecká 4, 643 00 Brno – Chrlice

Jsme tu pro Vás

Telefon+420 547 242 060
Telefon+420 733 126 761

Nebo nám napište

Emailklimakom@klimakom.cz
Emailsuchanek@klimakom.cz
Emailreklamace@klimakom.cz