Kariéra

Aktualizováno : 16.8.2023

TECHNICKÁ PODPORA PŘÍPRAVY A REKLAMACÍ V TZB (vzduchotechnika, chlazení, topení)

Naše společnost je již více než 16 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Zajišťujeme komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, měření a regulace.

Požadavky:

  • čtení a orientace ve stavebních výkresech (podmínkou)
  • technické znalosti výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zájem o obor, ochota učit se

Náplň práce:

  • přípravné práce na zakázce, komunikace s dodavateli materiálů a subdodavateli
  • práce s projekty, návštěva staveb, komunikace s technikem stavby, montéry
  • nákup materiálu
  • evidence reklamací
  • objednání náhradních dílů
  • reklamační korespondence

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • možnosti získání dalšího vzdělávání v oboru VZT, klimatizace, elektro, na dalších vzdělávacích kurzech
  • firemní telefon
  • firemní notebook
  • malý přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: Brno – Chrlice

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na:

supikova@klimakom.cz

Kontakt: +420 547 242 060

KLIMAKOM, spol. s.r.o.

Zámecká 4, 643 00 Brno – Chrlice

HLEDÁME KOLEGU / TÝM pro servis a montáže klimatizací, vzduchotechniky

Naše společnost je již více než 16 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Zajišťujeme komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechniky, klimatizace, vytápění, měření a regulace.

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny B,
  • oprávnění na práce elektro dle vyhlášky č. 50 – výhodou,
  • vyučení v oboru chlazení nebo vzduchotechniky – výhodou,
  • certifikát chlazení – výhodou,
  • čtení výkresů – výhodou,
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita,
  • praxe v oboru – výhodou,
  • důležitá je ochota se učit a vzdělávat.

V bodech výše zmíněných, týkajících se vzdělání a certifikace, Vám vyjdeme vstříc.

Ochotně zaučíme, zajistíme všechna potřebná školení a certifikace.

Nabízíme:

  • fixní plat,
  • práci na HPP nebo IČO – dle dohody
  • možnosti získání dalšího vzdělávání v oboru VZT, klimatizace, elektro, na dalších vzdělávacích kurzech,
  • možnost výročních odměn (vázáno na dosažený zisk firmy),
  • firemní telefon,
  • automobil (pro servisní tým),

Místo výkonu práce: Praha a okolí, Brno a okolí

jirgalova@klimakom.cz

kucerova@klimakom.cz

Kontakt: +420 547 242 060

PROJEKTANT VZDUCHOTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ – JUNIOR PROJEKTANT

Projekční firma Klimakom, SK s. r.o.  s pobočkami v Brně a Bratislavě hledá projektanta TZB se specializací na vzduchotechniku. Možnost spolupráce i formou dlouhodobé brigády během studia. Zpracováváme zajímavé projekty zejména administrativních, obchodních, bytových a polyfunkčních objektů v ČR a na Slovensku.

  • vypracování dílčích celků projektů vzduchotechniky pod vedením vedoucího
  • orientace ve stavebních podkladech
  • návrh tras a rozvodů VZT, dimenzování koncových elementů
  • základní koordinace s ostatními profesemi
  • předávání požadavků na navazující profese
  • později účast na koordinačních jednáních a kontrolních dnech
  • týmová práce a spolupráce

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru TZB
  • uživatelská znalost AutoCADu
  • znalost Revit výhodou
  • znalost MS Word, MS Excel
  • schopnost trvalého vzdělávání
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • práci v týmu odborně vzdělaných spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení formou 13.platu
  • zajímavé týmové volnočasové aktivity
  • profesní růst v oboru

Datum nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Brno

Spolupráce možná i formou dlouhodobé brigády.

Kontakt: menc@klimakom.cz   tel. 723 249 802

Jsme tu pro Vás

Telefon+420 547 242 060
Telefon+420 733 126 761

Nebo nám napište

Emailklimakom@klimakom.cz
Emailsuchanek@klimakom.cz
Emailreklamace@klimakom.cz