O nás

KLIMAKOM, spol.s r.o.

Společnost KLIMAKOM je jíž více než 16 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Námi navržená řešení na míru v kombinaci s kvalitními službami vytváří komfortní vnitřní prostředí na mnoha významných objektech renomovaných zákazníků po celé České a Slovenské republice.

Věříme, že budeme moci využít naše zkušenosti ve Váš prospěch a těšíme se na brzkou, oboustranně prospěšnou spolupráci.

 

Klimakom klimatizace
Klimakom strojovna Lídl

Naše společnost zajišťuje komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechnika, klimatizace, vytápění a měření a regulace.

Přání našich zákazníků jsou výchozím bodem pro každé řešení, které navrhujeme a realizujeme. Počínaje poradenskou činností při návrhu, zpracováním numerické simulace systémů, vypracováním projektové dokumentace všech stupňů, kompletní dodávkou a montáží zařízení, uvedením do provozu, konče pravidelným servisem.

Náš kolektiv má dlouholeté zkušenosti v projekčních, realizačních a servisních činnostech na akcích v celém spektru oblastí: od výrobních objektů (automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl, strojírenství, výroba plastů, elektrárny), skladových objektů, přes administrativní komplexy až po zdravotnické zařízení.

 

Proč KLIMAKOM?

5 důvodů, proč si vybrat KLIMAKOM:

 

  1. Pořízení nového, nebo rozšíření stávajícího systému vzduchotechniky, chlazení nebo měření a regulace vyžaduje značnou finanční investici a zvýšené provozní náklady. Navíc na tuzemském trhu jsou desítky jiných dodavatelů TZB. Proč si tedy vybrat právě KLIMAKOM? Základem každého řešení, které navrhujeme a realizujeme, jsou přání a požadavky našich zákazníků. Výsledkem je unikátní řešení plně přizpůsobené potřebám zákazníka.
  2. Naše know-how. Jsme tým, který navzájem propojuje numerické simulace systémů TZB, projekci, realizaci, technická měření a servis. Tyto mezioborové znalosti a zkušenosti ze zakázek nám dávají technologické a vědomostní předpoklady pro úspěšné zvládnutí i nejnáročnějších projektů.
  3. Poskytujeme řešení, které spojuje naše know-how a moderní technologie. Máme více než 12 roční zkušenosti a neustále sledujeme nové trendy a technologie, abychom našim zákazníkům poskytli jistotu, že navržené řešení je v souladu s nejmodernějšími trendy, plně funkční, provozně úsporné a ekologické.
Klimakom Bakker
Klimakom technologie
  1. Poskytujeme komplexní řešení. Od projektu až po servis. Jenom vybrané profese, nebo technologické celky na klíč. Průmyslové objekty, administrativní objekty, zdravotnické zařízení.
  2. KLIMAKOM je zdravá, spolehlivá a stabilní společnost. Za roky naší práce se můžeme pochlubit 2.526 odevzdanými projektovými dokumentacemi a 1.187 zrealizovanými zakázkami pro rozsáhlé portfolio zákazníků.

 

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Jsme tu pro Vás

Telefon+420 547 242 060
Telefon+420 733 126 761

Nebo nám napište

Emailklimakom@klimakom.cz
Emailsuchanek@klimakom.cz
Emailreklamace@klimakom.cz