KLIMAKOM, spol.s r.o.

Společnost KLIMAKOM je jíž více než 17 let spolehlivým partnerem projektů v oblasti technického zabezpečení staveb. Námi navržená řešení na míru v kombinaci s kvalitními službami vytváří komfortní vnitřní prostředí na mnoha významných objektech renomovaných zákazníků po celé České a Slovenské republice.
Věříme, že budeme moci využít naše zkušenosti ve Váš prospěch a těšíme se na brzkou, oboustranně prospěšnou spolupráci.

Lidl-strojovna

Naše společnost zajišťuje komplexní řešení, které spojuje know-how a technologii v oborech chlazení, vzduchotechnika, klimatizace, vytápění a měření a regulace.
Přání našich zákazníků jsou výchozím bodem pro každé řešení, které navrhujeme a realizujeme. Počínaje poradenskou činností při návrhu, zpracováním numerické simulace systémů, vypracováním projektové dokumentace všech stupňů, kompletní dodávkou a montáží zařízení, uvedením do provozu, konče pravidelným servisem.
Náš kolektiv má dlouholeté zkušenosti v projekčních, realizačních a servisních činnostech na akcích v celém spektru oblastí: od výrobních objektů (automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl, strojírenství, výroba plastů, elektrárny), skladových objektů, přes administrativní komplexy až po zdravotnické zařízení.

Proč KLIMAKOM?

5 důvodů, proč si vybrat KLIMAKOM
Pořízení nového, nebo rozšíření stávajícího systému vzduchotechniky, chlazení nebo měření a regulace vyžaduje značnou finanční investici a zvýšené provozní náklady. Navíc na tuzemském trhu jsou desítky jiných dodavatelů TZB.  Proč si tedy vybrat právě KLIMAKOM? Základem každého řešení, které navrhujeme a realizujeme, jsou přání a požadavky našich zákazníků. Výsledkem je unikátní řešení plně přizpůsobené potřebám zákazníka.
Naše know-how. Jsme tým, který navzájem propojuje numerické simulace systémů TZB, projekci, realizaci, technická měření a servis. Tyto mezioborové znalosti a zkušenosti ze zakázek nám dávají technologické a vědomostní předpoklady pro úspěšné zvládnutí i nejnáročnějších projektů.
Poskytujeme řešení, které spojuje naše know-how a moderní technologie. Máme více než 12 roční zkušenosti a neustále sledujeme nové trendy a technologie, abychom našim zákazníkům poskytli jistotu, že navržené řešení je v souladu s nejmodernějšími trendy, plně funkční, provozně úsporné a ekologické.

Poskytujeme komplexní řešení. Od projektu až po servis. Jenom vybrané profese, nebo technologické celky na klíč. Průmyslové objekty, administrativní objekty, zdravotnické zařízení.
KLIMAKOM je zdravá, spolehlivá a stabilní společnost. Za roky naší práce se můžeme pochlubit 2.526 odevzdanými projektovými dokumentacemi a 1.187 zrealizovanými zakázkami pro rozsáhlé portfolio zákazníků.

Kontaktní formulář
[recaptcha]